Hakkımızda

OPS Otomotiv müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde tatmin etmeyi amaç edinmiş ve sektöründe gelişime açık bir şirkettir.
volvo-yedekparca.com, yaklaşık 25 yıldır yedek parça sektörünün içinde bulunan OPS OTOMOTİV’e ait internet ortamında otomotiv yedek parçalarını en kaliteli en hesaplı en güvenli olarak müşterilerimize ulaşmasını sağlayan  bir yedek parça sitesidir.
Türkiye’de sıkıntısı çekilen otomotiv yedek parça tedariğinin modern ve teknolojik bir altyapıya kavuşmasını kendine vizyon olarak belirlemiştir. Bu amaca yönelik olarak son araç kullanıcılarından, ürün toptancılarına kadar herkesin elektronik ticaret imkanlarını kullanarak şeffaf bir yapıyla ürün satın almalarını, ne satın aldıklarını bilmelerini, seçim yapma özgürlüğüne kavuşmalarını sağlayacak  bir sistem oluşturmuş,
OPS OTOMOTİV, firma olarak tüm faaliyetlerini müşteri memnuniyeti ve tatminine göre planlayarak, rakiplerinden farklılığını müşteri memnuniyeti esası çerçevesinde kanıtlamayı ilke edinmiştir.
Koşulsuz müşteri memnuniyetinin: sağlanmasında  Kaliteli ve zengin ürün çeşidi, ürün bulunabilirliği, modern fiziki alt yapısı, ileri teknoloji ile desteklenen lojistik sistemi, üstün kaliteli, hızlı servis imkanlarını ve kaynaklarını etkin olarak kullanmaktadır.

 

volvo-yedekparca.com bir OPS Otomotiv kuruluşudur.