İade Bilgileri

İade Koşulları

İade şartlarına uyan tüm ürünleri kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 7 gün içinde iade edebilir veya değişimini isteyebilirsiniz.

Ürünün, ürün sayfasında verilen bilgilerden farklı olması, hasarlı veya eksik olması durumunda herhangi bir kargo ücreti ödemeden iade edebilir veya değişimini isteyebilirsiniz.

Alışveriş yapmadan önce ürünle ilgili merak ettiğiniz tüm konuları ürün için “telefonla bilgi alabilirsiniz”  Üründe herhangi bir kusur, arıza, eksiklik, hasar olmaması durumunda yapılan iade ve değişimlerde, iade kargo ücreti müşterilerimize aittir.

Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.

Ürününüz bize  ulaştığında kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi veya değişim işleminiz yapılacaktır.

İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir.

Ambalajında hasar olan kargolar, teslim alınmadan kargo görevlisinin yanında tutanak tutularak iade edilmelidir.

*İade şartlarına uymayan gönderiler kabul edilmeyecek ve geri gönderilecektir.

Iade Edilemeyen Ürünler Hk. 

Yedek parça ürünlerinin montajı yapılmadan önce herhangi bir hasar veya yanlışlık olup olmadığına dair kontrol edilmesi gerekir. montajı yapılan ürünler için iade veya değişim yapılamamaktadır. montajdan sonra çıkan hasarlı veya eksik parçalar için parça gönderimi yapılabilmektedir.

Orjinal kutusu zarar görmüş veya üzerine koli bandı yapıştırılmış ürünler için iade veya değişim işlemi yapılamamaktadır.

OPS Otomotiv